KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546050
nr 1354 6050
El Dawakhli, Egypten, Signerad, Stadsbild med figurer. Olja på pannå, 50x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:57:35
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr